Yaprak Metin | Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez

Kariyer haritanı çıkarmadan önce danışman, girişimci, yetenek gurusu Yaprak Metin’e kulak ver. Senin kanatların ne kadar büyük, biliyor musun?

  • Yaprak Metin

  • Toksöz Grup Yönetim Danışmanı
  • "Yaprak Metin 1962 yılında Ankara'da doğdu.Fizik ve daha sonra İşletme okudu..Eş zamanlı olarak main frame sistemlerde programcı olarak çalışmaya başladı. Nokia Cable da analist programcı ve proje yöneticisi olarak çalışmaya devam etti.15 yıllık yazılım kariyerinin ardından IT Danışman olarak ’97 yılında çalışmaya başladı. IT profesyonellerinin işe alım portalı olan ve Rewe GmbH -Nexum AG ye bağlı Loginit'ye 2001 yılında once satış ve pazarlama müdürü olarak katıldı ve Loginit Müdürü olarak devam etti .Loginit deki çalışma sürecinde yerel IT şirketleriyle HR sistemlerinin geliştirilmesi projelerinde yer aldı.’05 yılında Spengler Fox da IT den sorumlu senior danışman olarak çalışmaya başladı.
    Yaprak Türkiye deki toplam 30 yıllı aşkın tecrübesi ile özellkle IT ve Telco profesyonel hizmetlerinde çalışmış ve HR yönetimi, Executive Search ve Organizasyonal Gelişim ve Kariyer yönetimi ,Talent Management ,Management Trainee konularında uzmanlaşmıştır.
    2010 yılından itibaren MATRIX International Consultancy –Partner olarak başta Microsoft olmak üzere farklı multinationallarda öncelikle Talent management ,Reorganizasyon,Executive Search , yeni Mezun projeleri yapmıştır.
    Son 2 yıldır İlaç ve Gıda sektörlerinde Türkiye -İspanya–İtalya üçgeninde çalışan Toksoz Grup ta Yönetim Danışmanı olarak bünyede yeralan 11 şirketin re-structuring , transformasyon ,Talent Management ve yeni mezun projelerini yönetmektedir."

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.