Ufku Akaltan | Hayal Et, Sınırları Zorla

Hayallerimiz, ne kadar büyükse sınırlarımızı o kadar zorlarız. Hayallerinizi büyük tutun ve UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan’ın hayallerine ulaşma hikayesini dinleyin!

  • Ufku Akaltan

  • UPS Türkiye Genel Müdürü
  • Ufku Akaltan, 1973 Diyarbakır doğumludur. İTÜ İşletme Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Erasmus Üniversitesi Rotterdam School’dan MBA derecesi almıştır. Kariyeri sırasında, Emory Üniversitesi ve Harvard Business School Executive Education Programlarını tamamlamıştır. 2002 yılında Brüksel’de Avrupa Bölgesi Pazarlama Yönetmeni olarak UPS ailesine katılmıştır. 2005-2009 yıllarında Almanya’da Gelir Yönetimi Direktörü, 2010-2013 yıllarında İngiltere’de İngiltere, İrlanda ve İskandinavya Bölgesi Pazarlama Direktörü ve daha sonra Almanya’da Pazarlama Müdürü görevlerini aldıktan sonra 2014 Eylül ayında UPS Türkiye’ye Genel Müdür olarak atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved.