Şule Taşçıoğlu | Değişim sende başlar, önce kendini donat!

BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Şule Taşcıoğlu paylaşıyor. Ne istediğine karar ver ve değişime hazır ol, sonra bütün toplum seninle beraber değişecek. Bu ilham verici konuşmayı kaçırmayın!
  • Şule Taşcıoğlu

  • BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü & Global Akaryakıt Pazarlama İnsan Kaynakları İş Ortağı
  • İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Şule Taşçıoğlu, BP Türkiye’ye stajyer olarak katıldığı 1999 yılından bu yana HR fonksiyonu içinde işe alım, yetenek yönetimi, ücretlendirme, expat yönetimi, organizasyonel transformasyon yönetimi gibi birçok farklı alanda görev almıştır.
    2007 yılından itibaren, Madeni Yağlar, Akaryakıt ve LPG iş ünitelerinde İK İş Ortağı rollerinde bulunmuştur. Bu süre içerisinde iş ünitelerinin İK ajandalarına liderlik etmenin yanı sıra, Tüplü &Toptan LPG iş kolunun satışı gibi önemli projelere de katkıda bulunmuştur. İK İş Ortağı ve Proje rollerine ek olarak 2008-2013 yılları arasında Ücret ve Sosyal Yardımlar Müdürlüğü rolünü de üstlenen Taşçıoğlu, 2013 yılından bu yana BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğü, 2016 yılından itibaren de mevcut görevine ek olarak Global Akaryakıt Pazarlama İnsan Kaynakları İş Ortağı rolünü yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved.