Sanem Oktar | Sizi sabahları ne heyecanlandırıyor? Bulun ve harekete geçin!

20 yıldır iletişim alanında girişimcilik yapan Sanem Oktar, kadınların ve erkeklerin eşit olduğu bir dünya hayal ediyor ve gerçek kılmak için çalışıyor. Dünyadan ve Türkiye'den somut örnekler paylaşan Sanem Oktar'ın girişimcilik serüvenini izleyin!
  • Sanem Oktar

  • directComm Marketing Group & Limonsocial Yönetim Kurulu Başkanı
  • Sanem Oktar, kariyerine 1993 yılında Kilit Müşteri Yöneticisi ve Ticari Pazarlama Müdürü olarak Colgate Palmolive Türkiye’de başladı. 1997 yılında ilk şirketi Tribeca İletişim Danışmanlığı’nı kuran Oktar 1999’da Tribal Satış ve Pazarlama Destek Hizmetleri’nin kurucu ortağı oldu, 2000 yılında veri tabanına dayalı pazarlama şirketi directComm şirketini kurdu, 2002’de Peppers&Rogers’ın Türkiye’nin kurucu ortakları arasında yer aldı. 2011’de Limonsocial sosyal medya ajansını kurdu. Şu an CRM, Etkinlik, Dijital Pazarlama konusunda entegre pazarlama çözümleri sunan directComm Marketing Group ve Limonsocial şirketlerinde yönetici ortak ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. 2010 yılından beri KAGİDER’de kadının güçlenmesi konusunda birçok projede yer almış ve Mayıs 2015-2017 KAGİDER Başkanlık görevi ardından 2017-2019 döneminde de KAGİDER Başkanı olarak seçilmiştir. Türkiye’nin G20 Dönem Başkanlığında kurulan Kadın20 (W20) Açılım Grubu Organizasyon Komitesi üyesidir.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.