Nilüfer Durak | Evet Demeye Hazır Mısın?

Hayat ve kariyer adımlarını tasarlarken, ilham verenimiz Nilüfer Durak’ın TurkishWIN konuşmasını kaçırma! 20 senelik yurtdışı deneyimi ve teknolojide kadın lider olarak farkını konuşturan Nilüfer, Solvoyo'da Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdü

  • Nilüfer Durak

  • Solvoyo, Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür’ü
  • "Nilufer Durak, M&A, risk yönetimi ve tedarik zinciri operasyonlarında 20 yılı aşkın kurumsal deneyime ve proje yönetimi, süreç iyileştirme konularında derin uzmanlığa sahiptir.

    Nilufer, kariyerine en büyük küresel sigorta brokerlerinden biri olan Marsh & McLennan ile risk yönetimi alanında başladı. Bu deneyim ile geliştirdiği beceriler ve aldigi kararlar, Connecticut'taki genel merkez ve Londra’da kurumsal hazine departmanının bir parçası olarak ona GE'ye geçişini ve Six Sigma sertifikasını getirdi. Şu anda Solvoyo’da COO ve Customer Success Genel Müdürlüğü yapan Nilufer, global platformda edindiği kurumsal deneyimini, diğer kişileri de gelistirerek büyütüyor. Tedarik zinciri planlama ve analitiği alanında bir SaaS şirketi olan Solvoyo’nun İstanbul ve Atina'da Ar-Ge merkezleri, Boston’da ise genel merkezi bulunuyor.

    Nilufer, kadın profesyonel ağ gruplarında aktif olarak yer alıyor ve kadınları kurumsal dünyada liderlik rollerine teşvik etmek için fırsatlar arıyor. ÇaIışanların başarıya giden en temel taşlardan olduğunun altını çizerken, Solvoyo'daki konumu ile teknoloji ve girişimcilik alanlarında kadınların liderliğini savunma ihtiyacı ile ilgili farkındalığı da arttırmaya devam ediyor."

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.