Münteha Adalı | Zoru Sevmek

Başarı, basit şeyleri sıra dışı yollarla yapıyor olmaktan geçer! Munteha Adalı'nın Siverek’te başlayan, girişimciliğe ve ardından yatırımcılığa uzanan ezber bozan hayat hikayesini kaçırmayın!

  • Münteha Adalı

  • Güvensan Kurucu ve Genel Koord.
  • Münteha Adalı, Şanlıurfa/Siverek doğumludur. Açık Öğretim İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yapı Kredi Bankası’nda "Dış İşlemler Yöneticisi ve Kariyer Planlamada Eğitmen" olarak çalıştı.1996 yılında itibaren, temizlik, bitki bakım, pest kontrol, personel bordrolaşma ve teknik bakım hizmetleri veren “Güvensan Tesis Hizmetlerinde Genel Koordinatör olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.2013 yılında Haddimi aştım dediği 2 yeni girişimcilik projesi olan, HouseKeeper ve GreenStep eğitim projelerini hayata geçirdi. 2004 itibariyle STK DÖNEMİ; Kagider, WPO, EWMD, Turkishwin ve Binyaprak’ üyesidir 2014 yılında Arya Women Kadın Yatırım Platformu’nda Melek Yatırımcı olmuştur, ilk yatırımı tukutukum.com’dur.Aynı zamanda TEB yatırım platform üyesidir.Yeni girişimleri; By Adalı Restoran , 39 Kalamış Marina Butik Otel’dir.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved.