Gökçe Kulak | Kendi hikayenizi kendiniz yaratın!

BAT Türkiye ve Kuzey Afrika'dan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü Gökçe Kulak anlatıyor! Bir gemi limanda güvendedir fakat varoluş nedeni bu değildir! Konfor alanınızdan çıkın!
  • Gökçe Kulak

  • BAT Türkiye ve Kuzey Afrika'dan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü
  • Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Gökçe Kulak Amerika’da Minnesota Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı. Gökçe Kulak 2000 yılında Amerika’da Hewitt Associates’de İş Geliştirme bölümünde başladığı kariyerine Türkiye’de Delphi Otomotiv Sistemleri İnsan Kaynakları’nda devam etti.
    2003’te British American Tobacco (BAT) Türkiye ailesine katılan Kulak, Operasyon İK Müdürlüğü, Güney Afrika’da Ücretlendirme Proje Müdürlüğü, Tekel Entegrasyon İK Müdürlüğü, İtalya Yetenek Yönetimi ve Organizasyonel Verimlilik Müdürlüğü, Türkiye Ticari Fonksiyonlar İK İş Ortağı, Global İnsan Kaynakları Gelişim Müdürü gibi hem Türkiye hem de yurtdışında pek çok farklı rolü başarı ile gerçekleştirdi.
    Mayıs 2016’da BAT Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü ve Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olarak atanan Gökçe Kulak, Nisan 2017 itibarı ile Türkiye ve Kuzey Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine 8 ülkeden sorumlu olarak devam ediyor.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.