Feyza Narlı | Geleceğin Mesleklerine Hazır Mısın?

TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirve’sinde geleceğin iş gücünde yer almanın tüyolarını ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü Feyza Narlı’dan dinledik.

  • Feyza Narlı

  • ManpowerGroup Türkiye, Genel Müdür
  • "İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Feyza Narlı, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı.
    Feyza Narlı; Oracle ve Innova Bilişim Çözümleri'nde farklı yönetsel rollerde yer aldı. Oracle’da başlayan teknoloji danışmanlığı rolünü, Innova Bilişim çözümlerinde İş Çözümleri Grup Yöneticiliği ve İş Çözümleri Grup Direktörlüğü olarak ilerleterek kurumsal ve dijital uygulamaların farklı kırılımları içeren çözümlerin strateji, iş geliştirme ve danışmanlık ekiplerini yönettti. Akabinde kısa bir ara vererek Londra'da Marka Yönetimi eğitimi aldı. Ardından, Accenture Türkiye'ye Kıdemli Müdür unvanı ile katıldı. Bu süre zarfında Türkiye ve İtalya'da farklı proje ve görevlerde yer aldı. Daha sonrasında, Feyza Narlı Oracle Türkiye’de Dijital ve CX çözümleri Ülke Lideri olarak görev aldıktan sonra 2018 yılı itibariyle Manpower ve Experis markalarının yer aldığı Yeni Nesil İş Çözümleri şirketi ManpowerGroup Türkiye’nin Genel Müdürü oldu.

    Lise ve üniversite öğrencilerinin girişimcilik projelerinin destekçilerinden olan Feyza Narlı, ManpowerGroup ile iş birliği içerisinde olan Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenlediği, lise öğrencilerine yönelik “yaparak öğrenmeye dayalı” GençBizz Lise Girişimcilik Programı Jüri Üyesi olarak yer almaktadır. Türkiye’deki üretken kadınları bir araya getiren ve ilk uluslararası iletişim ağı olan TurkishWIN üyesi ve aynı zamanda mentorlarındandır.
    Feyza Narlı, ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Üyesi, Teknoloji’de Kadın Derneği (Wtech) Üyesi ve Lead Network Türkiye Üyesidir. Bu çalışmaların yanısıra İTU Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesidir."

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.