Eren Çamlıkaya | Hedefimiz Dünya'yı Değiştirmek Olmalı!

Eren Çamlıkaya “Girişimci kimdir?”, “Geleceğin organizasyonu nasıl olmalı?”, “Kurallar nasıl değişiyor?”, “Geleceğin yetkinlikleri neler?”, “Büyüme kafası nedir?” gibi soruları cevaplıyor, sizin de ne yapmanız gerektiğini anlatıyor.

  • Eren Çamlıkaya

  • Global Product Director
  • "İnternet girişimlerinde 10 yıllık yönetim tecrübesine sahip Çamlıkaya, Üsküdar Amerikan Lisesi'nden sonra İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği'nden Lisans ve Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden Yüksek Lisans derecelerini alıp İ.T.Ü İşletme Mühendisliğinde ""Girişim Pazarlaması"" konusunda Doktora eğitimine başladı. Bu arada organizasyonel dönüşüm ve dijital ürün yönetimi konularında uzmanlaşırken kurumiçi girişimcilik seminerleri de vermeye başladı.
    Aslanoba Group şirketlerinde görev aldıktan sonra Hürriyet Medya Grubuna bağlı Yenibiris.com'un şirket ortağı ve Genel Müdür'ü olan Çamlıkaya özellikle son 1 yıldır ""RecTech (İstihdam Teknolojileri)"" ve ""Employer Branding (İşveren Markası)"" konularında firmalarda farkındalık yaratmak için araştırmalarına devam ederken aynı zamanda Kültür Üniversitesinde Girişimcilik dersleri veriyor."

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.