Emre Hayretci | Gelecekte bizi neler bekliyor?

Accenture Türkiye Teknoloji Biriminin Yönetici Ortağı ve Lideri Emre Hayretçi, teknolojik gelişimin geleceğin iş gücüne olan etkisini ve liderlerin nasıl bir iş gücü içerisinde yer alacağını bizlerle paylaşıyor! Bir adım önde olmak için izleyin!
  • Emre Hayretçi

  • Accenture Türkiye Teknoloji Biriminin Yönetici Ortağı ve Lideri
  • Emre Hayretçi, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, iş hayatına serbest programcı olarak başlamış, kariyerine Koçbank’ta Internet Bankacılığı, Elektronik Ticaret ve Güvenlik Sistemleri üzerine projeler geliştirerek, Sistem Mühendisi olarak devam etti. Sektörün ilk İnternet Bankacılığı, Kart Ödeme Sistemleri ve Elektronik Ticaret projelerinde görev yaptı. İnternet güvenliği konularında çeşitli araştırmalar ve sistemsel iyileştirmeler gerçekleştirdi. 2001 yılında Accenture Almanya, Sistem Entegrasyonu ve Teknoloji bölümünde Danışman olarak çalışmaya başlayan Hayretci, 2006 yılına kadar Accenture’ın Almanya, Avusturalya, İsviçre, İngiltere, Singapur ofislerinde çeşitli dönüşüm projelerinde Teknik Mimar ve Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. Aynı yıllarda Accenture’ın Asya’da kurulmakta olan offshore merkezleriyle Avrupa’daki müşterileri için çeşitli offshore uygulama geliştirme ve bakım programlarının başlatılmasına öncülük etti. 2006 yılında Türkiye’ye dönerek Accenture Finansal Servisler birimi için Sistem Entegrasyon ve Teknoloji birimini kurdu. Türkiye’de bulunduğu dönem içinde bankacılık ve telekominikasyon sektörlerinin öncü şirketlerinin büyük çaplı dönüşüm programlarında program yöneticiliği görevinde bulundu. Accenture Türkiye’nin Ankara Ofisini ve İzmir Yazılım Geliştirme Merkezlerini kuran Hayretci, 2008 yılından bugüne kadar Accenture Türkiye Teknoloji Biriminin Yönetici Ortağı ve Lideri olarak görev yapmaktadır. Program, Proje ve Servis Yönetimi eğitimleri veren ve TÜBİSAD ile Etik ve İtibar Derneği üyesi olan Emre Hayretci, evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.