Duygu Ozturk | Mezun olunca ne yapacaksın?

Mezun olunca nasıl bir iş yapacaksın, eğer merak ediyorsan, Microsoft Türkiye’de kariyerine devam eden Duygu Öztürk'ün hikayesini dinle!

  • Duygu Öztürk

  • Microsoft Türkiye Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Duygu Öztürk, 21 Eylül 1989’da Bursa’da dünyaya geldi. İzmir Fen Lisesi’nde yatılı okuyan Duygu Öztürk, 2007 yılında mezun olarak Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne başladı. 2012 yılında Endüstri Mühendisliği lisans derecesini alana kadar; pazarlama ve satış departmanlarında staj, değişim programı, okul kulüplerinde sosyal ve sportif aktiviteler ile akademik projeler gibi deneyimleri de hayatına kattı.Mezun olmasının ardından 6 ay Amerika’da çalıştıktan sonra Türkiye’de çalışma hayatına devam eden Öztürk, 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi master programını tamamlamıştır.Şu anda Microsoft Türkiye’de satış departmanında kariyerine devam etmektedir.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.