Aykut Aslantas | Dünya seni bekliyor, haydi keşfet!

Vizesiz Geziyorum'un kurucusu Aykut Aslantaş'ın keyifli başlangıç hikayesini ve yolculuk anılarını sakın kaçırmayın! Unutmayın, dünya sizi bekliyor!

  • Aykut Aslantas

  • roupM Türkiye Data ve Teknoloji Direktörü & Vizesiz Geziyorum Kurucusu
  • "Aykut Aslantas, GroupM Türkiye Data ve Teknoloji Direktörü & Vizesiz Geziyorum Kurucusudur.7 senedir startup ve ajans tarafında dijital pazarlama alanında bir çok değerli yerel ve global marka ile çalıştıktan sonra şu anda GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.
    2010 yılında bu yana tüm Dünya’da 35 Ülkede bulunan Google Developer Group Türkiye’de gönüllü olarak Digital Marketing çalışmaları yapmaktadır.
    2010-2011 yıllarında 2 yıl üst üste Mini MBA programını bitirmiş olup aynı zamanda Kalite Yöneticiliği ve İç Denetçilik uzmanlıkları yetkinliklerine sahiptir.
    2012 yılının Ekim ayında bilişim alanında Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden biri olan Pusula Yayınevi’yle birlikte SEO & SEM üzerine kitabı tüm kitapçılarda yer almıştır. 2015 Mayıs ayında ise Android Mutfağından Seçmeler kitabında App Store Optimization konusuna değinerek GDG Türkiye ile ilk kitabımız yayınlanmıştır."

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.