Aslı Dizdar, Gözde Kurt ve Şafak Sayın | İş Görüşmesinde Konuşarak ve Konuşmadan Anlattıklarımız!

İş görüşmesinde konuştuklarımız ve konuşmadıklarımızla neler anlatıyoruz?

  • Aslı Dizdar, Gözde Kurt ve Şafak Sayın

  • 979 yılında Adana ‘da dünyaya gelen Aslı Üner Dizdar, Tarsus Amerikan Koleji ve İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. Profesyonel yaşama Andersen İnsan Kaynakları Danışmanlığı’nda başlayan ve sonrasında Arama Katılımlı Yönetim Danışmanlığı'nda devam eden Aslı Üner Dizdar, 2 seneyi aşkın bir süre farklı firmalar/sektörler için insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı kapsamında performans, eğitim yönetimi sistemleri kurmuş, kurum kültürü programları tasarlamış, katılımlı yöntemlerle stratejik planlama, organizasyonel gelişim ve değişim yönetimi projeleri yürütmüştür. Sonrasında 2003 yılında Turkcell Çalışan ilişkileri Yönetimi ekibine katılan Dizdar, çalışan bağlılığı ve memnuniyetinin artırılması, yönetici seçimi, değerlendirme merkezlerinin tasarımı, yetkinliklerin oluşturulması odaklı projelerde çalışmıştır. Son dönemde ise yetenek ve performans yönetimi sistemlerinin kurgulanması sürecini yönetmiş, Turkcell Grup genelinde ele alınan Kurum Kültürü programı kapsamında değerlerin tanımlanması ve genel program yönetimini üstlenmiştir. 2008- 2009 yılları arasında TurkcellGrup Superonline İnsan Kaynakları Müdürü, 2009-2012 yılları arasında Turkcell Çalışan İlişkileri Yöneticisi, 2012 Aralık ayından itibaren ise Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaktadır. Kendisi 2002 yılından beri PERYÖN de çeşitli çalışma gruplarında ve Etik Kurul da aktif rol almıştır. 3 dönemdir Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır.

    Gözde Kurt, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisidir. Okulunda Kurumsal İletişim Asistanı olarak görev yapmış, CafeBreno Marka Geliştirme takımı üyesidir. Uzun zamanlı İş Geliştirme&Operasyon stajını ise StartersHub’da tamamlamıştır. Şu anda BinYaprak Social+1 da gönüllü ve aynı zamanda Pazarlama stajyeri olarak görev almakta.

    Şafak Sayın, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümlerinde eğitimini sürdürmektedir. LÖSEV ve DuyGel’de gönüllülük yapmakta ve aynı zamanda European Students of Industrial Engineering and Management’da CRM takım liderliğini sürdürmektedir.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved.