İzmirli Kız Kardeşler TurkishWIN ile buluşuyor

TurkishWIN, İzmir'de 2 Aralık 2016'da harika bir etkinlik ile faaaliyete geçti. Tuborg CEO’su Damla Birol, Yaşar Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi İdil Yiğitbaşı, Ernst & Young “Girişimci Kadın Liderler Programı” Avrupa, Ortadoğu, Hindistan, Afrika Bölgesi Direktörü İmge Kaya Sabancı ve BASİFED Başkan vekili Seda Kaya'nın katılımı ile gerçekleşen ...
İzmirli Kız Kardeşler TurkishWIN ile buluşuyor

TurkishWIN, İzmir'de 2 Aralık 2016'da harika bir etkinlik ile faaaliyete geçti. Tuborg CEO’su Damla Birol, Yaşar Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi İdil Yiğitbaşı, Ernst & Young “Girişimci Kadın Liderler Programı” Avrupa, Ortadoğu, Hindistan, Afrika Bölgesi Direktörü İmge Kaya Sabancı ve BASİFED Başkan vekili Seda Kaya'nın katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, dinamik, samimi ve akıllı kadınlardan başarı öykülerini ve hedeflerini dinledik.

Bundan sonra da İzmirli Kız Kardeşler buluşmaya devam edecekler. Üretken kadınlara ulaşıp ilham vermek, teşvik etmek hedefindeki TurkishWIN hakkında yazılmış bu keyifli yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

 

CampusWIN Learning Circle with Aslı Tunç
Doğus Oto'da Kızkardeşlik

Most Recent Posts

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2020 Your Company. All Rights Reserved.