Yaprak Metin | En kıymetli Marka Sensin!

Düşüşler en güzel öğretilerimiz! 'Kendine inanmak, kendine güvenmek çok önemli.' diyor Yaprak Metin, ilerlemenin planlamayla ve konulan hedeflerle ortaya koyulabileceğini hatırlatıyor.

  • Yaprak Metin

  • Toksöz Grup Yönetici Danışmanı
  • Yaprak Metin, 1962 Ankara da doğdu. IU Fizik bölümüne başladığı yıl eş zamanlı olarak main frame sistemlerde programcı olarak çalışmaya başladı. Sonrasında Nokia da analist programcı ve project manager olarak çalışmaya devam etti. ’97 yılında AU İşletmeden mezun oldu. ’99 yılında AC Danışmanlık da IT Danışman olarak çalışmaya başladı. IT profesyonellerinin işe alım portalı olan ve Rewe GmbH -Nexum AG ye bağlı Loginit ye ‘01 yılında önce satış ve pazarlama müdürü olarak katıldı ve Loginit Müdürü olarak devam etti .Loginit deki çalışma sürecinde yerel IT şirketleriyle HR sistemlerinin geliştirilmesi projelerinde yer aldı. ’05 yılında Spengler Fox da IT den sorumlu senior danışman olarak çalışmaya başladı. Yaprak Türkiye deki toplam 32 yıllık tecrübesiyle, özellkle IT ve Telco profesyonel hizmetlerinde çalışmış ve HR yönetimi, Executive Search ve Organizasyonal Gelişim ve Kariyer yönetimi konularında uzmanlaşmıştır. ’10 yılından itibaren MATRIX International Consultancy –Partner olarak başta Microsoft olmak üzere farklı multinationallarda öncelikle Talent management ,Reorganizasyon ve Executive Search konularında aktif olarak çalışmaktadır.

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.