Londra'da “Yapabilirsin“ belgeselinin özel gösterimi gerçekleşti (BloombergHT)

Türkiye’de sosyal değişim yaratmak için çalışan ve mali kaynaklara erişimi kısıtlı olan sivil toplum kuruluşlarını hibe yoluyla desteklemek amacıyla İngiltere’de kurulan Türkiye Mozaik Vakfı ile kadınların başarı hikâyelerini tüm dünyaya duyurmak, kadınlara yeni ufuklar açabilmek için çalışan TurkishWIN (Turkish Women's International Network), Kadı...
WhatsApp-Image-2019-03-22-at-19.37.55

Türkiye’de sosyal değişim yaratmak için çalışan ve mali kaynaklara erişimi kısıtlı olan sivil toplum kuruluşlarını hibe yoluyla desteklemek amacıyla İngiltere’de kurulan Türkiye Mozaik Vakfı ile kadınların başarı hikâyelerini tüm dünyaya duyurmak, kadınlara yeni ufuklar açabilmek için çalışan TurkishWIN (Turkish Women's International Network), Kadınlar Günü haftasında kadınlara ve kadınlarla ilgili çalışan sivil toplum kuruluşlarına ilham veren bir etkinliğe imza attı. 

BloombergHT kanalında çıkan haberin devamını okumak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

How to Build Super Teams
Startershub'ın Kadın Girişimciliği Etkinliği, Sahn...

Related Posts

Stay In Touch

TurkishWIN is a global community of women with cultural, professional or family ties to Turkey. We network for change. Sign up to hear about our updates or join an event as our guest in your city.

© 2021 Your Company. All Rights Reserved.